Akıbet zaman haberleri! BİRBİRLERİNİ ‘CİNSEL SALDIRI’ VE ‘İFTİRA’ İLE SUÇLAYAN SEVGİLİLERDEN KARŞILIKLI TAZMİNAT DAVASI

ADANA’üstelik faal Ceylan Sarıkçı (25), çalışmak amacıyla yerleştiği İzmir’bile alay malay yaşadığı sevgilisi Saygınlık K.’den (22) eşeysel saldırısına maruz form, darbedildiği iddiasıyla şikayetçi oldu ve manevi tazminat davası açtı. Haysiyet K. ise suçlamaları reddederek, ‘iftira’ suçundan tazminat davası davası açtı.

Ceren Sarıkçı, 5 yıl önceki nesiç ve moda tasarımı bölümünü kazanarak Eskişehir’e yerleşti. Sarıkçı, okulu bittikten sonra hareket bulduğu Muğla’nın Bodrum ilçesinde çalışmaya başladı. Sarıkçı, burada Haysiyet K. ile tanışıp, sevgili oldu. İkili, elan bilahare İzmir’e yerleşti ve burada gelişigüzel yaşamaya başladı. Itibar K. ile 1,5 yıl pazar ateş parçası Sarıkçı, iddiaya göre, bu müddet içre bir nice öğün tensel saldırıya ve ruh bilimsel şiddete maruz kaldı. Kendisine ruh bilimsel çaba uygulandığını öne süren Sarıkçı, serencam kendisine 17 Mart’ta kaldıkları apartta sevgilisinin tensel saldırısına maruz gestalt, darbedildiği iddiasıyla polise başvurdu. Sol göğsü, kolları ve bacakları moraran Sarıkçı, darp raporu aldı ancak Saygınlık K.’nin dayısı Y.K. ve ağabeyi A.K. aracılığıyla yıldırma edildiği üzere karakolda sevgilisinden şikayetçi olmadı.

Olaydan 3 hafta sonra Adana’ya ailesinin yanına gelen Ceylan Sarıkçı, sabık ay ailesinin da desteğini alarak Itibar K.’den gene şikayetçi oldu ve tazminat davası davası açtı. Bunun üstüne Değer K. bile Sarıkçı için ‘iftira’ gerekçesiyle alın manevi tazminat davası açtı.

‘TEHDİT EDİLDİĞİM İÇİN ŞİKAYETÇİ OLMADIM’

Değer K.’nin, özlük çökertme telefonuna strateji uygulaması yüklediğini söyleyen Ceylan Sarıkçı, Sıkça bana geçmişimde hiçbir husus yaşamadığım halde bana yaşamadığım şeyleri sapkınlık derecesinde anlattırmaya çalışırdı. en son 17 Mart’ta cinsî istismarda bulundu ve sol göğsüme tırnaklarını geçirip parçaladı. Bana bir odanın içinde cehennemi yaşattı. Benim çığlıklarıma insanlar koştu. Ambulansla hastaneye kaldırıldım. Darp raporu aldım ve ardından gözdağı edildiğim üzere karakolda ‘Şikayetçi değilim’ dedim’ diye niteleyerek konuştu.

Yaşananların ardından Itibar K.’yi ailesinin, memleketleri Ankara’ya götürdüğünü belirten Sarıkçı, Ego Adana’ya geldim ve annem olayı öğrenince sinir krizi geçirdi. Onur K.’ye ‘Ellerin kırılsın, bana bozukluk bunları yaptın’ diyorum ama o ellerini, kollarını sallayarak dışarıda geziyor. Ben 6 ay süresince yemeden içmeden ölümü düşündüm. Aileme, hayatıma, önüme bakamadım. Bana bunu yapanın cezasını almasını istiyorum. Ego o odanın içerisinde cehennemi yaşadım. Saçlarımı yeryüzü dibinden çekip bana azap etti. Ego ona cürüm duyurusunda bulunup tazminat davası davası açtım. Ben onun parasını istemiyorum ama adalet ettiği cezayı alsın istiyorum. Davanın peşi sıra o de namına 2 avukat tutup bana alın sav açıyor. Güya ego ona takıntılıymışım gibi gösteriyor. Bu olayı örtbas ettiği halde ben tehdit ediliyorum. Ağabeyi beni, annemi öldürmekle zılgıt etti. Ben sesimin duyulmasını istiyorum. Avukatım olmadığı halde ben ona sorun açtım. O bile bana alın manevi tazminat davası açtı. Ego, beni döven, taciz fail adama para mı ödeyeceğim Ben onun bana yaptığı zorbalığın cezasını almasını istiyorum dedi.

Share: