Ağırbaşlı bakımdaki yaşlı kadının yüzüne servet naşir esenlik personellerinin görevine sonuç verildi

İstanbul Ataşehir’de mevcut aynı hususi hastanenin personelleri aheste bakımda yatan buğulanmış kadını korkutarak yüzüne mülk saçtı. Şoke fail o görüntüler cep telefonu kamerasına yansıdı.

YAŞLI KADINI KORKUTARAK ÜZERİNE MAL SAÇTILAR

Olay geçtiğimiz yıl hususi aynı hastanede meydana geldi. İddiaya göre, yavaş bakımda yatmakta olan buğulanmış aynı kadını şifahane personelleri korkutarak üzerine dünyalık saçtı. Yaşanan o anlar ise şifahane personelleri el telefonu kamerası ile saniye saniye kaydetti. Mavera yandan sayrılarevi personellerinin buğulanmış kadınla yaptıkları diyalog pes dedirtti.

“BU PARALAR SIHHATLI BÖBREĞİNİN KARŞILIĞI”

Görüntülerde personellerin nemli kadına, “2 milyon dolar yerine bırakıyorum. Ferda 4 milyon dolar adına dümbelek alacağım. Hıyanet paralar, nukut. Bu paraları sana ne veriyorum, biliyor musun? Zira senin sağlikli böbreğini alacağım. Bu nukut salim böbreğinin karşılığı! Aldatma hadi ameliyata başlıyoruz” diyerek korkutup konusunda servet saçtıkları görüldü.

2 PERSONELİN İŞ AKDİNE AKIBET VERİLDİ

Öte yandan hastaneden alınan önceki bilgilerde 2 personelin gelişim akdine serencam verildiği olayla ilgili adli süreç başlatıldığı öğrenildi.

BAKAN EŞ: MÜFETTİŞLERİ GÖREVLENDİRDİM, ADLİ İŞLEMLER BAŞLATILDI

İnfial yaratan görüntülere ilgili izah işleyen Keyif Bakanı Fahrettin Kayirici ise “Zaman medyada paylaşılan, İstanbul’da tıpkısı hususi hastanede ilkin kaydedildiği muhtemelen kabul edilemez görüntüler konusunda derhal Keyif Bakanlığı müfettişlerini görevlendirdim. Duruma hava edildi. Başsavcılığımız adli işlemleri başlattı. Suçlular kesinlikle cezasını çekecek” ifadelerini kullandı.

Share: