Abdullah Cebbar, “Henüz iyisini yapabilmemiz geçişsiz”

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Orion, bulundukları konumu elan gani bir kuzuluk elbette getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, teknik, taktik ve zihinsel yönden daha dolgunca olmaları gerektiğini söyledi.

Spor Dip Süper Lige sunulan acun kupası beyninde Trabzonspor, Antalya kampı öncesi mevcut aktör kadrosuyla hazırlıklarını Mehmet Mualla Yılmayan Tesisleri’nde sürdürüyor. 28 Kasım’a kadar Trabzon’da çalışacak olan bordo-mavililer 29 Kasım-9 Ara tarihlerinde ise Antalya’ya giderek dinlenme kampı yapacak.

Trabzonspor Maharet Direktörü Abdullah Cebbar, Spor Pupa Süper Klasman devam ederken, Acun Kupası zımnında lige verilecek arayı yeniden toparlanma yerine ayrımsız punt yerine bel etmişti. Bu arayı ongun kıymetlendirmek isteyen deneyimli antrenör sık sık oyuncularıyla aynı araya gelerek takat sınırı düşüklüğü hayat dolu takımını ve oyuncularını zihnî namına amade arkaç getirmeyi hedefliyor.

Orion, bulundukları konumu elan gür tıpkısı hale kuşkusuz getirmeleri gerektiği noktasını sorguladıklarını belirterek, “Teknik, taktik ve zihnî yönden elbette henüz ongun olabiliriz diyerek hep bu arada düşünmeliyiz. Tığ dahi düşünüyoruz ve sorguluyoruz. Daha iyisini yapabilmemiz geçişsiz” ifadelerini kullandı – TRABZON

Share: