Abdi İbrahim’den bakir istihdam kararı

Elverişsiz ortamında ve dışında mecmu 4 bin 750 kişiyle zindelik gösteren Abdi İbrahim, yıpranmamış istihdam paketiyle hem vadi hem de eş ve pazarlama kadrolarını kuvvetlendirecek.

Abdi İbrahim’den yapılan açıklamaya göre, Türkiye’nin yer serbest tıbbi tanıtım temsilcisi kadrosuna topluluk olan ortaklık, saha çalışmaları için 175 nefis, pazarlama ve satma yöneticiliği programı üzere de yeni mezun adaylar arasından 25 nefis işe gurur yapacak.

İşe alımlar, Abdi İbrahim’in 5 almanak önemli planı ve vizyonunda tanımlanan “2025’e büyüklüğünde sınırlı zarfında bulunan büyüklüğün 1,5 katına erişme hedefi” doğrultusunda gerçekleşecek.

Açıklamada görüşlerine meydan sunulan Abdi İbrahim Umumi Heyet Başkanı Temiz Barut, 110 almanak benzeri şirket kendisine kendilerini, sektöre ve ülkeye karşı mesul hissettiklerini belirterek, “Yeryüzü ağırlık zamanlarda üstelik yatırımlarımızı ertelemiyor, sıklet alanımızda olan cemi paydaşlarımız amacıyla munzam değer yaratmak istiyoruz. İyi çalışılmış, murat odaklı yatırımlarımızın tabii sonucu adına mutluluk istihdamına sürekli katkımız devam ediyor.” ifadelerini kullandı.

Son 2 yılda biri mikro dışında biyoteknoloji alanında OM Pharma mühim ortaklığı, gayr ise sıkı ortamında tüketici sağlığı alanında INOLIVA satın alması gelmek için iki kebir satın alma operasyonu gerçekleştirdiklerini, acun devi merhem şirketleriyle imzalanan üretim anlaşmaları çerçevesinde Esenyurt’taki tesislerde arttırma yatırımların ve yenileme çalışmalarının yapıldığını aktaran Barut, uluslararası pazarlarda derinlik ve genellik girmek için organizasyonel yatırımların dahi sürdüğünü bildirdi.

Barut, “Biz yatırım iştahı efdal tıpkı şirketiz. Tahaccüm yolculuğumuzu kararlılıkla sürdürüyoruz. 2022 yılı mecmu yatırım bütçemiz 1,1 milyar TL kendisine gerçekleşti. Yaptığımız gelişigüzel yatırımla istihdam potansiyelini artırıyoruz. Yarattığımız beherglas arttırma istihdamın, ülkemizin geleceği olan gençlerimize bir yatırım olduğunun bilincindeyiz.” değerlendirmesinde bulundu.

“2025’e kadar mikro süresince 1,5 tekmil büyüyeceğiz'”

Abdi İbrahim’in arsıulusal pazarlar, tüketici sağlığı ürünleri, üretim hizmetleri, biyoteknolojinin yanında ensiz içi ameliyat alanında de tahaccüm hedefi taşıdığını aktaran Barut, şunları kaydetti:

“Sıkıntılı zarfında reis konumdayız ve bu liderliği 1,5 itmam büyüyerek tavlandırmak istiyoruz. Bunu önemli tedavi alanlarında, portföyümüzü zenginleştirerek gerçekleştireceğiz. Bu alandaki büyümemizde bildirme balaban gücümüz sahadaki tıbbi tanıtım temsilcilerimiz. Halen Türkiye’nin yer iri düz kadrosuna cemaat şirketiyiz ve elan dahi koskocaman tıpkısı şekilde hizmet alanlarımızda var olacağız.”

Örgensel ve anorganik parçalanmamış nema fırsatlarını değerlendirerek Türkiye’nin ilaçta bölgesel okkalı olma hedefine bakım edeceklerini tamlayan Barut, “Almış olduğumuz ilave istihdam kararı, ‘şartlar hangi olursa olsun yatırıma ve istihdama devam’ ilkemizin tıpkısı yansımasıdır. 2022 yılı bitmeden ailemize katılacak 200 yeni arkadaşımızı heyecanla karşılamaya hazırız. Abdi İbrahim namına özellikle ülkemizde gailesiz istihdamı amacıyla umut veren bir benzer olmayı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Share: