1 kişinin öldüğü gazino kavgasının görüntüleri ortaya daha çok

1 kişinin öldüğü eğlendiri kavgasının görüntüleri ortaya imdi

Eğlence mekanında çıkan silahlı kavgada hayatını kaybeden şahsın vurulma anları asayiş kamerasına yansıdı

UŞAK – Çeltek’ta coşku mekanında çıkan ve ayrımsız kişinin hayatını kaybettiği silahlı kavganın görüntüler ortaya imdi. Görüntülerde hayatını kaybeden kişinin vurulma anları, mekanının asayiş kameralarına her an yansıdı.

Görüngü, Cumartesi gecesi geç saatlerde İzmir – Uşak Karayolu üstünde merkeze sınırlı Kaşbelen Köyü’nde bir canlılık mekanında meydana geldi. İddialara bakarak cümbüş mekanında M.H. ve M.Ç. arasında daha isimsiz tıpkısı sebepten tartışma çıktı. Büyüyen ağız dalaşı yerini silahlı kavgaya bırakırken M.Ç., M.H.’yi ateşli silahla vurarak yaralayarak olay yerinden kaçtı. Olay namına mevrut keyif ekipleri yaralı M.H.’yi Çeltek Terbiye ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Olay yerinden kaçan M.Ç. ve yanındaki benzeri arkadaşı ise Sivaslı ilçesinde kurnaz ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı. M.Ç. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, yanındaki arkadaşı ise adli taharri gibi serbest kaldı.

Ağır yaralanan M.H., kaldırıldığı hastanede yapılan bütün müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Meydana mevrut olayda M.H.’nin vurulma anları ise güvenlik kameralarına giderek yansıdı. CHP Yardımcı Milletvekili Özkan Yalım’a ilgilendiren binada zindelik gösteren cümbüş mekanında geçtiğimiz yıl de analog bire bir silahlı kavganın yaşandığı öne sürüldü.

Share: